Zmywacz do kleju

28 maja, 2020 By magdalenaklys
Zmywacz do kleju

ABS-JET Service to spółka, która od 2001 roku oferuje drukarki przemysłowe, oraz ich serwis. Ponadto dostarcza wszelkiego rodzaju bardzo najwyższej jakości kompatybilne i również oryginalne materiały eksploatacyjne. Każdy kupujący na stronie: Absjet.pl znajdzie również części zamienne i również różnorakie przybory. Są one dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i również na specjalne zamówienie. Należą do nich m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, przenośniki, etykieciarki i również systemy wizyjne.

Firma ta jest również autoryzowanym i również jedynym dystrybutorem takich marek, jak: KGK JET, IkonMac i również Saturn. Produkuje mało tego środek myjąco-odtłuszczający dla przemysłu o delikatnym aromacie pomarańczy CC/Natur Orange Solvent (PRO i również STRONG). Taki zmywacz do etykiet jest niezwykle potrzebny. Usuwa bez problemu kleje i również etykiety. W następstwie tego dobrze zastępuje typowe rozpuszczalniki, które są na bazie chloru i również parafiny. W przedsiębiorstwie nie brakuje także wysokiej jakości środków czystości czy kosmetyków dla pracowników (są to marki: Stoko Skin Care i również Americol BV). Szeroką, pełną ofertę asortymentu każdy znajdzie na stronie: www.sklep.absjet.pl. Powinno się dodać, że od 2011 roku ABS-JET wdrożył Platforma Zarządzania Jakością, który jest w stu procentach zgodny z normą ISO 9001:2008.

Jeśli chodzi o wspomniany produkt, jakim jest zmywacz do etykiet, to z powodzeniem jest on wykorzystywany do mycia i również konserwacji urządzeń drukujących. Istotne, że nie uszkadza on większości powierzchni. Jest bezpieczny dla metali, plastików, materiałów ceramicznych czy akryli, betonu, cegły, kamienia, szkła, drewna, a nawet żywic utwardzonych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 22.02.2021 01:10:22)

Podlinkuj wpis: