Transport i spedycja Szwajcaria

6 marca, 2020 By magdalenaklys
Transport i spedycja Szwajcaria

Strona twdlog.pl oferuje usługi transportowe do Szwajcarii.

Transport do Szwajcarii może być pojęciem szeroko rozumianym taką oczywiście działalnością – wszechstronną, zajmuję się TWD Logistic Sp. J., spedycja, logistyka i ogólnie rozumiany transport to zakres, w jakim przedsiębiorstwo się wyspecjalizowała.

Transport odbywa się, dzięki flocie samochodowej o różnych możliwościach od 24 cbm do 120 cbm i ładowności do 24 ton.

Wszechstronność oferowanych usług, obejmuje również pomoc w przeprowadzaniu odpraw celnych towarów na obszarze całej Szwajcarii. Przedsiębiorstwo prowadzi albowiem współpracę z licznymi agencjami celnymi na obszarze Szwajcarii.

Inne dostępne kierunki jazdy to przede wszystkim Stary Kontynent Środkowa i Południowa- Szwaby, Austria, Węgry, Włochy, oraz Słowenia czy Chorwacja.

Propozycja jest rozszerzona o monitoring przewożonego towaru, w celu troskliwość o obronność powierzonych dóbr a także niezmienny rozmowa telefoniczna z kierowcą. Każdy krok przewozu jest z tej przyczyny na bieżąco sprawdzany.

Zresztą TWD jako podmiot z wieloletnim doświadczeniem, świadomy zmienności na drogach i autostradach a także wynikającej z tego faktu odpowiedzialności gwarantuje OC Generalne Przewoźnika.

Wejdź na stronę twdlog.pl tak aby wyszukać dane kontaktowe niezbędne do wysłania wiadomości e-mail lub kontakt bezpośredni telefoniczny bądź fax.

Internacjonalny styl firmy podkreśla również fakt dostępności strony w języku angielskim a także niemieckim.

Należałoby postawić na firmę, z wieloletnim doświadczeniem, stale rozwijającą się, będąca świadomą nowych wyzwań, jakie świat logistyki i transportu ciągle stawia.

Zapoznaj się ze szczegółową propozycją i cennikiem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 19.07.2021 00:31:04)

Podlinkuj wpis: