Studio fotograficzne

28 sierpnia, 2020 By magdalenaklys
Studio fotograficzne

Profesjonalna fotografia produktowa stoi za sukcesem wielu sklepów internetowych a także restauracji, a konkurencyjne zdjęcia przyciągają potencjalnych klientów. Nasze studio fotograficzne specjalizuje się w fotografii, która gwarantuje udaną sprzedaż.

Jesteśmy niekwestionowanymi pasjonatami fotografii, trudniącymi się w fotografii produktowej a także kulinarnej. Wiemy jak dużą rolę podczas robienia zakupów odgrywają zdjęcia.

Kupujący robiący zakupy przez Internet podejmuje decyzję w oparciu wyglądu produktu na zdjęciu. Również przed wizytą w restauracji sporo osób zagląda przed wizytą na stronę internetową lokalu a także ogląda fotografie serwowanych dań.

Posiadamy studio wyposażone w lampy a także wysokiej jakości sprzęt fotograficzny. Przed wykonaniem sesji artykuł jest przygotowywany, następnie prawidłowo ustawiony a także oświetlony. Wykonane obrazy zawsze poddajemy niezbędnej obróbce. Dzięki temu artykuł będzie wyglądał realistycznie, a jednocześnie atrakcyjnie.

W przypadku fotografii produktowej proponujemy dwa rodzaje zdjęć. Popularny packshot to sam artykuł ustawiony na białym tle. Stylizowana fotografia produktowa to kreatywne zdjęcia, na których produktowi towarzyszy ciekawe tło. Zawsze podkreślamy atuty fotografowanych obiektów. Dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęć, klient jest w stanie zobaczyć każdy detal produktu i jego faktyczny kształt a także rozmiar. Specjalizujemy się także w fotografowaniu apetycznie wyglądających dań, które sprawią, że klient nabierze ochoty na posiłek a także z zapałem zarezerwuje stolik w restauracji.

Fotografowanie jedzenia czy artykułów wymaga odpowiedniego przygotowania a także używania dobrego sprzętu. Stąd powinno się nam powierzyć przeprowadzenie zdjęć. Nasze fotografie wzbudzają pożądanie, co niewątpliwie przełoży się na większą sprzedaż.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 09.02.2023 02:24:30)

Podlinkuj wpis: