Salon łazienek

20 stycznia, 2020 By magdalenaklys
Salon łazienek

Przedsiębiorstwo Bazar zlokalizowane w Radomiu a także działalność swoją prowadzi już od ponad 25 lat. Trudni się w pełnym wyposażeniu łazienek. Drugą profesją są płytki ceramiczne każdego typu. Tego rodzaju płytki zastosowanie mają zwłaszcza do łazienek, tarasów, pomieszczeń domowych a także biurowych.
Oczywiście inaczej wyglądają płytki tarasowe a inaczej biurowe a także do łazienki. Do wyboru są takie materiały jak: gres, klinkier jak również kamień. Na wyposażeniu jest także pełny wybór armatury sanitarnej. Są to: zlewy, kabiny prysznicowe, wanny, wieszaki a także uchwyty. Bazar na swoim koncie ma co niemiara dużych realizacji przy znaczących budowach nieruchomości na obszarze całego kraju.
Były to między innymi: baseny, obiekty użyteczności publicznej czy szkoły. Nabywca ma szansę wyboru między bardzo dużej ilości ceramiki. Tu na pewno każdy odkryje coś na swój gust.
A to w związku z tym, że firma sprzedaje nie tylko płytki z naszych rodzimych produkcji ale także importuje je od wiodących dostawców z innych krajów europejskich. Są to głównie: Portugalia, Czechy, Włochy a także Hiszpania.
Oczywistym standardem tego przedsiębiorstwa jest by pomóc klientowi w wyborze. Z pomocą służą takie sprzęt jak katalogi a także komputerowe wizualizacje. Usługi te są oczywiście darmowe. Tak samo transport do miejsca przeznaczenia na prośbę klienta. Realizowana jest naumyślnie usługa – strefa klienta. W wyznaczonych godzinach dostępni są projektanci, którzy za darmo udzielają rad a także pomagają w podjęciu decyzji. Na potrzeby klienta dokonuje się wizualizacji komputerowej. Dzięki czemu platforma oblicza liczba potrzebnych płytek do tej realizacji a także cenę całego projektu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 27.12.2020 23:13:22)

Podlinkuj wpis: