Rozłącznik rin

Firma TOMELPOL to kompetentna spółka w branży elektrotechnicznej. Ma własny sklep internetowy stycznik.eu, gdzie zajmuje się sprzedażą wysyłkowa wielu artykułów na terenie całego kraju. Są to różnego gatunku aparaty oraz urządzenia. Wybór jest bardzo rozległy. Klienci znajdą w sklepie m.in.: bezpieczniki topikowe, elektromagnesy, izolatory, przekaźniki, rozłączniki czy styczniki
Nie brakuje też termików. A także oczywiście można zakupić również zwalniak eb (czy innego typu) bądź włącznik apu, ds czy hla fb wis.

Sklep umożliwia łatwy kontakt poprzez e-maila. A czas w jakim realizuje zamówienia wynosi od 7 do 20 dni. W dodatku wprowadza ciekawe promocje. Asortyment, który oferuje jest niezbędny w rękach każdego elektryka. Dla laików tez nazwy niewiele mówią, lecz doświadczone osoby wiedzą, że np. bezpieczniki topikowe stosuje się w obwodach prądu przemiennego w celu zabezpieczania diod i również tyrystorów krzemowych dużej mocy przed skutkami zwarć. Z kolei styczniki są łącznikami mechanicznymi, które są równie do przekaźnika elektromagnetycznego odnośnie do budowy, a przeznacza się je do łączenia obwodów głównych.

Jeżeli chodzi o wspomniany zwalniak eb, mianowicie on inaczej zwany luzownikiem i również ma napęd elektrohydrauliczny. Zwalniaki są potrzebne tam, gdzie jest wymagane wysuwanie tłoka na odpowiednią odległość z odpowiednią siłą. Stosowane są w hamulcach do zwalniania szczęk na tarczach hamulcowych oraz w urządzeniach o ruchu posuwisto-zwrotnym np. do uruchamiania zasuw, zamykania klap, drzwi itp. Z kolei włącznik apu służy do zabezpieczania przed poważnymi skutkami zwarć i również przeciążeń urządzeń elektrycznych (tych niskonapięciowych prądu przemiennego oraz stałego). Montuje się go np. w układzie mającym zdalne sterowanie. Wyłącznik apu może stanowić napowietrzny, izolacyjny czy też posiadać konstrukcję otwartą. A także jest wyposażony w napęd ręczny oraz elektromangesowy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 23 (ostatnio: 30.06.2021 10:52:12)

Podlinkuj wpis: