Naprawa kabli

17 kwietnia, 2020 By magdalenaklys
Naprawa kabli

El-Tech to profesjonalna spółka, która od 2006 roku, świadczy prace w branży elektroenergetycznej. Usługi, jakie proponuje, są zupełnie kompleksowe. Dotyczą głównie montażu instalacji elektrycznych. Lecz także zaliczają się do nich: lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych, naprawa kabli, profesjonalne pomiary elektryczne, pomiary transformatorów, diagnostyka SN a oprócz tego próby napięciowe SN.

Doświadczona kadra pracowników bez najmniejszego problemu montuje dosłownie te najtrudniejsze instalacje w budynkach mieszkaniowych oraz różnych w obiektach przemysłowych.
Naprawa kabli także nie sprawia kłopotu. Jeżeli chodzi o same pomiary, to są one realizowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami. By uzgodnić dokładne zasady partnerstwa czy współpracy, trzeba skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę: Eltech-service.pl

Wiele czynności pomiarowych i również równolegle konserwacyjnych, jakimi zajmują się fachowcy z EL-Tech, zapewnia naturalnie prawidłową pracę transformatora, a co za tym idzie – wydłuża jego żywotność. Lokalizacja uszkodzeń kabli również jest tutaj bardzo kluczowa, szczególnie tuż po silnych zimowych mrozach, kiedy nieraz dochodzi do uszkodzenia przewodów umieszczonych w ziemi (do rdzewienia ich izolacji a oprócz tego wypalania stopniowego izolacji w miejscu przetarć). Przedsiębiorstwo El-Tech, dzięki innowacyjnym urządzeniom jest w stanie się tym zająć profesjonalnie. Wszelkie, wspomniane wyżej pomiary elektryczne, są np. dokonywane z użyciem bardzo szerokiej gamy osprzętu pomiarowego. Niezbędnego także do poprawnej eksploatacji tych bardzo ważnych urządzeń elektroenergetycznych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 02.02.2023 14:00:00)

Podlinkuj wpis: