Geodezja

Proponujemy Państwu najlepsze usługi geodezyjne, szczególnie mapy geodezyjne na rynku. Prace przez nas realizowane związane są geodezją, a przede wszystkim pomiarami geodezyjnymi. Realizujemy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak oraz przedsiębiorców oraz instytucji. Nasza firma ma ponad 20-letnią tradycję, co gwarantuje, że satysfakcję klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza działalność opiera się między innymi na pomiarach do celów projektowych, wytyczenia oraz inwentaryzacji powykonawczej obiektów naziemnych, nadziemnych oraz urządzeń infrastruktury technicznej, oraz przygotowywaniem materiałów do celów prawnych. Na domiar tego, trudnimy się także podziałami oraz rozgraniczeniami nieruchomości oraz wytyczaniem budowli.

Jedną z głównych prac wykonywanych przez naszą firmę jest przygotowywanie map geodezyjnych dla celów projektowych, sytuacyjno – wysokościowych, do celów prawnych oraz gospodarcze. Przy tworzeniu map zwracamy uwagę na każdy najmniejszy szczegół, wobec czego opracowywane przez nas mapy cechują się niezwykłą starannością oraz dokładnością. Do zakresu naszej działalności wypada także co niemiara innych zadań z zakresu geodezji, kartografii, fotogrametrii oraz teledetekcji.

Podstawą naszej firmy jest zadowolenie klienta, wobec tego prace nasze wykonywane są z zachowaniem terminowości oraz należytej staranności. Kompetencja to dla nas zarys, wobec czego w ciągu wykonywanych prac zwracamy uwagę na każdy detal oraz wskazówki klienta. Cechuje nas wyobraźnia przestrzenna, a nasi kontrahenci na ogół do nas wracają.

Na domiar tego, cechą charakterystyczną naszego przedsiębiorstwa jest konkurencyjność cen, co sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm geodezyjnych na rynku.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 29.01.2023 22:02:56)

Podlinkuj wpis: