Drukarnia

Strona internetowa inexdruk.pl oferuje usługi drukarskie oraz rozwiązania poligraficzne.

Klienci mogą liczyć na wachlarz usług realizowanych przez firmę. Przedsiębiorstwa chcące pracować z firmą o ustabilizowanej pozycji, ceniącej wartości a oprócz tego będącej świadomą wysokim wymaganiom jakie rynek stawia, powinny postawić na inexdruk.pl

Mało tego podmiot posiada własne studio projektowe a oprócz tego DTP/CTP, co zadowoli klientów, mogących powierzyć realizację całych projektów jednemu zakładowi. Nieustanne rozwijanie kompetencji idzie w parze z pracą na zaawansowanym, sprawdzonym sprzęcie. Zaplecze składa się z innowacyjnych maszyn, spełniających normę ISO 9001: 2015- 10 dla usług poligraficznych, oraz UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Wśród usług znajdują się ulotki medyczne – ich druk, projektowanie, oraz uszlachetnianie, mające na celu nadanie dodatkowych cech. Warto zaznajomić się z pełną propozycją w biurze obsługi klienta dostępnym przez kontakt telefoniczny a oprócz tego przez e-mail.

Druk opakowań to następna usługa dostępna także w połączeniu z tłoczeniem znaków Braille’a na nich, bądź też z usługami wielopunktowej sklejarki będącej w stanie, przeprowadzić produkcję wymyślnych kartonów różnej wielkości.

Doświadczenie zdobywane od 1993 roku, pozwoliło firmie na zdobycie dużego uznania oraz kompetencji przekładających się na jakość usług na następne lata. Inexdruk prowadzi działanie obejmującą współprace lecz i z klientami rodzimymi, ale także z zagranicznymi.

Po więcej informacji oraz niezbędne dane kontaktowe wejdź na inexdruk.pl


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 30.06.2021 12:23:13)

Podlinkuj wpis: