Drukarki przemysłowe

24 czerwca, 2020 By magdalenaklys
Drukarki przemysłowe

ABS-JET to powstała w 2001 roku doświadczona, małopolska spółka mająca własny sklep internetowy. Proponuje przede wszystkim drukarki przemysłowe (CIJ, DOD, HiRes).
Co więcej, świadczy usługę w postaci serwisu takich drukarek, a oprócz tego zajmuje się dostawą różnego gatunku doskonałej jakości kompatybilnych a także oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Do tego również: części zamiennych a także akcesoriów Pośród nich są m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, zmywacz do etykiet a także systemy wizyjne. Przyrządy mogą być dostępne zarówno w wersji standardowej, jak a także na zamówienie indywidualne.

ABS-JET jest również autoryzowanym a także wyłącznym dystrybutorem marek: KGK JET, IkonMac a także Saturn. To nie wszystko. Co więcej jest producentem pewnego, specjalistycznego środka myjąco-odtłuszczającego. Ma on eteryczny wonność pomarańczy a także służy owszem do dokładnego usuwania klejów na upał, ba do zmywania wałków etykieciarek a także smarów czy smoły. W ofercie sklepu każdy nabywca znajdzie w dalszym ciągu niezwyczajnie doskonałej jakości rozmaite

środki czystości a także kosmetyki marek Stoko Skin Care a także Americol BV,

Powinno się wspomnieć, że od 2011 roku przedsiębiorstwo wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. A oprócz tego bezustannie udoskonala własne produkty. Aby zakupić ustalony towar, np. drukarki przemysłowe, basta się zalogować, na z kolei przejść poszczególne kroki. Odbywa się to w skromny rozwiązanie. Strona sklep.absjet.pl jest przejrzysta a także nie ma mowy, że ktoś się w niej pogubi. Można też na niej przybyć na bardzo ciekawe promocje. Wszelako w razie jakichkolwiek pytań, można napisać bądź zadzwonić.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 04.02.2023 20:28:04)

Podlinkuj wpis: