Amate

Amate to doświadczony dystrybutor oferujący między innymi przybory budowlane, okucia budowlane, przybory elektryczne a także również artykuły metalowe najlepszej jakości. Wsród asortymentu znajdują się towary od sprawdzonych dostawców charakteryzujące się wytrzymałością i funkcjonalnością. Zatrudniamy fachowców, którzy chętnie doradzą i wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z ofertą.
Namawiamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na stronie gdzie znajdziecie Państwo artykuły metalowe w rozległym asortymencie. W naszej stałej ofercie posiadamy: okucia, zamki, kłódki, zawiasy, zasuwy, produkt z działu technik łączenia, nakrętki, podkładki, nity, kotwy, kołki, liny, łańcuchy, materiały ścierne, tarcze, krążki, płótna ścierne, utensylia a oprócz tego kolumna różnych towarów takich jak elektrody, kratki wentylacyjne, rękawice, opaski, obejmy, akcesoria spawalnicze. Współpracujemy z sprawdzonymi dostawcami a także to pozwala nam oferować produkty najlepszej jakości. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są rzetelnie wyselekcjonowane, przez co jesteśmy s tanie zadowolić wręcz w najwyższym stopniu wymagających Klientów. Chociaż nasza siedziba mięści się w Stargardzie, to produkty dostarczamy na terenie całej Polski. Elastycznie dostosowujemy się go wymagań naszych Klientów.
Zapraszamy do założenia konta na naszej stronie a oprócz tego zaznajomienia się z naszą całą ofertą. W razie potrzeby możecie zawsze liczyć na pomoc naszego personelu. Po zamówienia zachęcamy do naszego sklepu AMATE Generała Józefa Bema 5, 73-100 Stargard w godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 a oprócz tego w soboty od 9 do 13.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis: